35,10,0,50,0
25,600,60,0,3000,5000,25,800
90,150,0,50,12,30,50,1,70,12,1,50,2,0,0,5000
0,1,0,0,0,46,15,5,4,1,0,20,0,1
Kötelező biztosítás díjszámoló
Kötelező biztosítás díjszámoló
Casco biztosítás díjszámoló
Casco biztosítás díjszámoló
Lakásbiztosítás díjszámoló
Lakásbiztosítás díjszámoló
Utasbiztosítás díjszámoló
Utasbiztosítás díjszámoló

Hívjon minket! Markos Máté - 06-20-775-6497 / Mrázik Balázs - 06-70-458-8888

Kockázati vagy befektetéshez kötött - Életbiztosítási árajánlat igénylő kalkulátor online

Az életbiztosítások piacán számtalan közkedvelt termék közül választhatunk, akár kockázati életbiztosításról, akár befektetési életbiztosításról vagy éppen hagyományos, azaz az elérési életbiztosításról van szó.

1.Kockázati életbiztosítás - A kockázati biztosítás akkor fizet, ha egy baleset, vagy betegség bekövetkezik. E termék esetében már előre gondoskodunk, hiszen a betegség megtörténtekor a jövedelem kiesését, vagy a megnövekedett költségek pótlását, elhalálozás esetén pedig a szeretteinkről való törődést vesszük figyelembe. Nem tudhatjuk, hogy a jövő mit rejt számunkra.  Egy baleset, súlyos megbetegedés miatti költségkiesést egy átlagos család költségvetése nehezen vészel át. Egy egyszerű lábtörés például nagyjából 6 hét kiesést jelent a munkából, egy korszerűbb gipsz  is plusz költséggel jár. Amennyiben műteni kell a törött végtagot, a betegállomány időszaka meghosszabbodik. Távol lévő kórházi kezelés során a családtagoknak utazási költsége keletkezik. Súlyosabb betegség vagy egészségkárosodás következtében a további kezelések és a kiváltandó gyógyszerek tovább növelik a család költségvetését. A család számára legvégzetesebb esemény, az elhalálozás bekövetkezése után is fizetni kell a számlákat, a hitelt, a gyerekek iskoláztatását. A kockázati életbiztosítás ezekben az esetekben térít és az is megszabható, hogy a biztosító mely biztosítási eseményekre, mekkora  biztosítási összeget fizessen.

Életbiztosítás kalkulátorÉletbiztosítás árajánlat kérés - Weboldalunkon gyorsan, egyszerre több életbiztosító díját ki tudja kérni szakértő kollégánk közreműködésével online, melyből már csak választania szükséges.


Szerződő neve: *
Biztosított neve: *
Lakcím: *
Telefonszám: *
E-mail: *
Születési dátuma: *
Pontos munkatevékenység: *
Sportol, ha igen mit, milyen szinten: *
Dohányzik? *
Milyen célt szolgál a biztosítás *
Igényelt biztosítási összeg: *
Havi ráfordítandó összeg: *
Futamidő (hány év): *
Melyik biztosító árajánlatát kéri? *
Ellenőrzés *
 


Ebben az esetben nem halmozunk fel ugyan megtakarítást, de pár ezres havi díjtól megköthető. A választott kockázatok száma és a biztosítási összeg meghatározza a díj összegét, majd az idő múlásával az egészségi állapot romlásának figyelembe vétele miatt az életkor is befolyásolja ezt. A biztosítók statisztikák alapján határozzák meg a díjakat, melyek szerint egy fiatal esetében kisebb a krónikus betegség kialakulásának kockázata, mint egy jóval idősebb embernél. A foglalkozás, a sporttevékenység ugyancsak hatással van a biztosítási díj megállapítására. Egy ipari alpinista például veszélyes munkát végez. Egy hivatásos sportoló is magasabb kockázatot jelent, vagy az olyan hobbi sportolók, akik extrém sportolnak, vagy akár cross motoroznak. Mindezek a körülmények drágítják a biztosítás összegét.

A kockázati biztosítás 3 részből áll.    
1.    Kockázati életbiztosítás: a biztosított természetes vagy baleset miatt bekövetkezett elhalálozása esetében a biztosító kifizeti az előre kikalkulált biztosítási összeget. A biztosított nyilatkozatot tehet arról, hogy kinek a részére, vagy ennek hiányában a törvényes örökösöknek térít a biztosító.

2.    Baleseti kockázatok: csak a baleset következtében felmerülő kockázatokra nyújt védelmet.
Baleseti halál: a biztosító a biztosított 1 éven belüli, baleset következtében történő halála esetén térít. Kockázati életbiztosítás megléte esetében mindkét összeg kifizetésre kerül. Pl., ha volt egy egymillió forintos kockázati és egy ugyanekkora összegű baleseti halál biztosítás, akkor 2.000.000 Ft kerül kifizetésre a hozzátartozóknak.
Baleseti maradandó egészségkárosodás: a baleset következménye során megállapított maradandó egészségkárosodás mértékével megegyező százalékot fizet ki a biztosítás.  Például az egy millió forintos baleseti biztosítással rendelkező biztosított bokasérülést szenved és 1 év múlva az orvosszakértő 15% maradandó egészségkárosodást ítél meg, akkor 150.000 Ft kifizetésére kerül sor.

Baleseti műtéti térítés: a biztosító a biztosítási összeg és a műtét súlyossága szerint térít, de csak a baleset következtében elvégzett műtétek esetében.

Égési sérülés: az égési sérülés mértéke határozza meg a kifizetésre kerülő biztosítás mértékét.

Baleseti kórházi napi térítés: kizárólag baleseti sérülés kórházi kezelése során felmerülő napi díjat, vagy VIP kórházi szoba napi árát, sőt a hozzátartozók utazási költségét, és egyéb felmerülő kiadásokat fizet a biztosító.

Baleseti keresőképtelenség: a baleset következményeként fellépő jövedelem kiesés pótlását téríti a biztosító.

Baleseti költségtérítés: a baleset esetén felmerülő mentési, szállítási, vagy gyógyászati eszközök beszerzési költségeit szponzorálja a biztosító.

Közlekedési baleseti maradandó egyészségkárosodás: a baleset következményeként fellépő maradandó egészségkárosodás mértékével megegyező százalékot téríti a biztosítási összeg.

Közlekedési baleseti halál: a biztosító a biztosított közúti baleset következtében bekövetkező 1 éven belüli halála esetén fizet. Ha az elhunyt esetleg kockázati életbiztosítással és baleset biztosítással s rendelkezett akkor három összeg kerül kifizetésre. Pl. a kockázati életbiztosítás 1.000.000 Ft, baleseti halál: 1.000.000 Ft, és a közlekedési baleseti halál biztosítás s 1000.000 Ft akkor 3.000.000 Ft-ot térít a biztosító a hozzátartozóknak.

3.    Egészségügyi kockázatok: baleset és betegség esetén egyaránt fizetnek, a várakozási idő 6 hónap. Ez annyit tesz, hogy a kötéskor már létező betegségekkel kapcsolatos állapotromlásokra, valamint a szerződés kezdetét követő fél éven belül diagnosztizált betegségekre a védelem nem vonatkozik .

Kórházi napi térítés: betegség és baleset miatti kórházi kezelés esetén egyaránt fizet a biztosító, lehet napi díj, vagy a VIP kórházi szoba napi ára, valamint a hozzátartozók utazási költsége, és egyéb felmerülő kiadások is.

Műtéti térítés: az adott biztosítási összeg és a műtét súlyosságának mértékében térít a biztosító, függetlenül attól, hogy betegség és baleset következtében elvégzendő műtétekről van-e szó.

Rosszindulatú daganatos betegségek: a biztosított rosszindulatú daganatos betegségének diagnosztizálása után a szerződő által meghatározott biztosítás összeg kerül kifizetésre.  A 6 hónapos várakozási idő ilyenkor is érvényes.

Kiemelt kockázatú betegségek diagnosztizálása: a biztosítottnál diagnosztizált súlyos betegség esetében a szerződő által meghatározott összeget fizeti a biztosító, úgy mint szívinfarktus, AIDS, agyi érkatasztrófa, rosszindulatú daganat, stb... A fél éves várakozási idő erre is vonatkozik.

Egészségkárosodás: az orvos szakértő által megállapított maradandó egészségkárosodás mértékét figyelembe vevő sávok alapján például 39%-ot (40%-tól ) meghaladó, vagy 69%-ot(70%-tól) meghaladó egészségkárosodás esetében fizeti ki az összeget a biztosító.

Keresőképtelenségi napi térítés: a betegség, vagy baleset miatt fellépő jövedelem kiesés kipótlására fizet a biztosító akár napi díj meghatározásával.

Az előre gondolkodást a legtöbb ember feleslegesnek tartja, melyet egy kockázati életbiztosítás nyújthat. A biztosítási díj akkor a legkedvezőbb, ha baleset vagy maradandó betegség még nem befolyásolja az egészségi állapotot. Meglévő betegségek kivizsgálása és a kockázatok elemzése után a biztosító az elutasítás, vagy a pótdíjazás mellett dönthet. A termékek közül a második legkedveltebb a befektetésekhez kötött úgynevezett unit linked biztosítás. A termék népszerűségének oka az, hogy lejárat és baj esetén is térít, valamint olyan kiegészítő elemekkel bővíthető, mint a baleseti korházi napi térítés és a baleseti műtéti térítés. A befektetéshez tartozó életbiztosítások futamideje is rugalmasan változtatható, a fix vagy élethosszig tartótól egészen futamidő mentesig. A statisztikák alapján ráadásul a bankok által nyújtott kamatszintet meghaladó nyereséget hoznak. A biztosításunk mellett tehát pénzt is megtakaríthatunk, csupán havi 10 - 12.000.- forint befizetésével szerződés köthető. Az életbiztosítás szerződések harmadik legnagyobb fajtája az elérési életbiztosítás. E termék szerint a biztosító a szerződésben rögzített lejáratkor a befizetett biztosítási összeget és a felhalmozódott nyereséget fizeti ki. Ez a biztosítási termék nem változtatható, az ügyfelek azonban egyre több szolgáltatást igényelnek, így a termék népszerűsége jelentősen csökkent a piacon. Az életbiztosítás szerződés megkötése online is lehetséges, vagy akár elindítható, melyet segít az életbiztosítás kalkulátor rendszer. Az igény megküldését követően személyre szabott ajánlatok megküldésére van lehetőség, melyből a legkedvezőbb kiválasztható.